АНОНС


Анонс


                                     Запрошення до конкурсу!

 У Тернополі  з 01.05.18 по 01.09.18 р.проводиться літературний конкурс: " ТЕРНОСЛОВ". Організаторами конкурсу є: креативна студія " ІРИска" , Тернопільська міська Рада, Тернопільська міська ЦБС. 
Умови конкурсу:
1. До участі в конкурсі допускаються твори, написані українською мовою, які раніше не друкувались, не розповсюджувались будь- яким чином, і права на які не були передані третім особам.
2. Обмежень щодо жанру, теми,стилю та кількості поданих робіт немає. Прохання утриматись від релігійних та політичних. Вітається тема, яка стосується Тернополя.
3. У номінації " Ідея!" можна подати синопсис твору, сценарію чи кіносценарію на актуальну тему викладання у формі опису на 1 аркуш А4, 14 кегль.
4. За бажанням автори можуть оздобити свої твори малюнками.
5. Обсяг прозового твору - не більше 35 000 знаків, загальний обсяг поезій - до 20 000 знаків.
6. У Конкурсі можуть брати участь діти, які проживають у місті Тернополі віком від 5 до 16 років.  На момент закінчення терміну подання робіт учаснику має вже виповниться 17 років. Колективна творчість приймається.
7. Учасники Конкурсу розподіляються за віковими категоріями, у кожній з яких передбачається одна премія у певній віковій скатегорії в п'яти номінаціях:
 - " Комікс",
 - " Проза",
 _ "Поезія",
 -  " Сценарій",
 - " Ідея!".
      Спеціальні відзнаки і додаткові номінації:
   - " Історія Тернополя"
   - " Сучасний герой Тернополя".


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Майстер- клас" Ілюстрація книжки"

майстер- клас : " Про що розповідає писанка"